تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

مدل های سه بعدی طراحی شده با نرم افزار SolidWorks


مدل اسلحه SVD sniper rifle طراحی با SolidWorks


مدل اسلحه SVD sniper rifle  طراحی با SolidWorks

اسلحه تیرانداز از خفا روسی SVD .308

اسلحه تیرانداز از خفا Dragunov (به طور رسمی روسی: تفنگ تک تیرانداز نیمه اتوماتیک / اسلحه مشخص شده در مارکت 7.62 mm 54mmR و در اتحاد جماهیر شوروی توسعه یافته است).

دراگونوف به عنوان یک سلاح پشتیبانی تیم ملی طراحی شد ، زیرا طبق آموزه های نظامی متعلق به شوروی و اتحاد جماهیر شوروی ، توانایی درگیری طولانی مدت در هنگام اسلحه های دستی و اسلحه های تهاجمی (که برای دوربرد و برد متوسط ​​بهینه شده اند ، برای نیروهای معمولی از دست داده است. مبارزه با آتش سریع) به تصویب رسید. به همین دلیل در ابتدا اسلحه نیمه اتوماتیک دراگونوف را "Полуавтоматическая винтовка Драгунова" نامگذاری شده است.

به عنوان برنده مسابقه انتخاب شد که شامل سه طرح رقابتی بود: اولین آن یک تفنگ طراحی شده توسط سرگئی سیمونوف (معروف به SSV-58) ، طرح دوم ، نمونه اولیه تعیین شده 2B-W10 توسط الکساندر کنستانتینف و سوم اسلحه ، SVD-137 ، طرحی که توسط یوگنی دراگونوف ارائه شده است. آزمایش میدانی گسترده اسلحه های انجام شده در طیف گسترده ای از شرایط محیطی باعث شد که پیشنهاد Dragunov در سال 1963 به خدمت پذیرفته شود. یک دسته اولیه پیش تولید شامل 200 تفنگ برای اهداف ارزیابی مونتاژ شد و از سال 1964 تولید سریال توسط ایشماش

از آن زمان ، دراگونوف به سلاح استاندارد پشتیبانی جوخه های چندین کشور ، از جمله پیمان سابق ورشو تبدیل شده است. تولید مجوز این تفنگ در چین (نوع 79 و نوع 85) و ایران (به عنوان نسخه مستقیم چینی نوع 79) تأسیس شد.

 


مبلغ قابل پرداخت 20,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 404

دیدگاه های کاربران (0)

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگانمطالب تصادفی

  • مدل چند نمونه گلوله Cartridge طراحی با SolidWorks
  • مدل کلت کمری M1911 طراحی با SolidWorks
  • مدل اسلحه  AS50 طراحی با SolidWorks
  • مدل اسلحه  M107 Barrett  طراحی با SolidWorks
  • مدل اسلحه M16 rifle طراحی با SolidWorks

قزوین,آبیک

جدیدترین فایل های و مدل های سه بعدی را در این سایت دنبال کنید